Praca: Super Dostawca i opiekun logistyki

Cześć!

!!Praca od zaraz dla Super Dostawcy!!!

Kto?

Listny Cud– ekologiczny startup produkujący jadalne rośliny na farmie wertykalnej na warszawskim Mokotowie.

Kogo szukamy?

<<<<Super Dostawcy i opiekuna logistyki >>>>, który będzie zajmował się:

– rozwożeniem naszych produktów do sklepów, restauracji, hoteli

– pracami porządkowymi, wspólnym sprzątaniem

– poszerzaniem wiedzy z zakresu ogrodnictwa wertykalnego i wszystkiego co go dotyczy

– opieką farm sklepowych

– pomoc przy zarządzaniu logistyką

– czasem trzeba zlutować jakiś kabelek, czasem przyciąć jakąś rurkę lecz nie będzie to żaden rocket science

– jeśli lubisz robić reaserche to będzie dodatkowy atut 🙂

Co oferujemy?

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku) każdego dnia są trochę inne godziny pracy,
  • wynagrodzenie 26 zł brutto/godzina, umowa o pracę lub zlecenie – jak wolisz
  • mile widziani studenci do 26 roku życia, wtedy pensja brutto = netto
  • pracę z misją – budujemy farmy wertykalne po to, żeby zmieniać sektor spożywczy na bardziej zrównoważony i oferować wszystkim mieszkańcom miast dobre, zdrowe jedzenie
  • pracę w sektorze innowacyjnych technologii, rozwijających się dynamicznie na całym świecie
  • nie oferujemy owocowych czwartków, ale gwarantujemy codzienny dostęp do świeżych, pysznych i meeega zdrowych mikroliści i ziół 😉

Obowiązki:

  • Aktywne uczestnictwo w życiu farmy
  • Codzienna praca związana z dostarczaniem naszych produktów do klientów
  • Przygotowywanie i kompletowanie zamówień
  • Pomoc przy zarządzaniu logistyką i wsparcie przy różnego rodzaju eventach, targach
  • Poszerzanie wiedzy z zakresu ekologicznego rolnictwa i rolnictwa wertykalnego
  • Dbanie o jakość dostaw do klientów
  • Dbanie o farmy sklepowe
  • Czasem jakiś ciekawy research do ogarnięcia

Czego oczekujemy:

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Dokładności i sumienności
  • Uważności przy codziennej pracy
  • Podstawowej wiedzy z zakresu ogrodnictwa i chęci do stałego rozwoju
  • umiejętności życia  w dynamicznym środowisku

Chcemy żebyś z nami się rozwijał i poszerzał swoje zainteresowania, jesteśmy otwarci na Twój rozwój i na dalsze kształtowanie Twojego stanowiska w naszych szeregach.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kala@listnycud.pl

Jest to w dużej mierze praca fizyczna, ale zdecydowanie nie jest za ciężka.

Pozdrawiam

Kala Arseniuk
Managerka

Listny Cud | Future Friendly Farm Sp. z o.o.

+48 514 266 406
 kala@listnycud.pl
www.listnycud.pl

mikroliście
Data wydarzenia: 2023-03-15
Miejsce wydarzenia: Listny Cud | Future Friendly Farm Sp. z o.o. Warszawa