Mię­dzy­na­ro­dowe Targi Archi­tek­tury Kra­jo­brazu – War­saw Home Green Days

W dniach 23–25 marca br. odbędą się w cen­trum tar­gowo-wysta­wo­wym PTAK War­saw Expo Mię­dzy­na­ro­dowe Targi Archi­tek­tury Kra­jo­brazu – War­saw Home Green Days.

.24 marca w ramach czę­ści kon­fe­ren­cyj­nej towa­rzy­szą­cej tar­gom wystą­pią pre­le­gentki z SGGW:

• godz. 13.30–14.30 – dr hab. Agata Jędrze­juk, Wydział Ogrod­ni­czy, Insty­tut Nauk Ogrod­ni­czych. Temat: „Inte­li­gentne ogrod­nic­two”, czyli jak sztuczna inte­li­gen­cja może pomóc w pla­no­wa­niu, pie­lę­gna­cji i ochro­nie upraw.
  • godz. 14.30–15.30 – dr Anna Gajda i lek. wet. Ewa Mazur, Insty­tut Medy­cyny Wete­ry­na­ryj­nej. Temat: „Ile zara­biają psz­czoły i czy cho­dzą na L4?”
  • godz. 15.30–16.30 – dr hab. inż. Ewa M. Zaraś, Pro­dzie­kan ds. Dydak­tyki, Wydział Ogrod­ni­czy, Insty­tut Nauk Ogrod­ni­czych. Temat: „Green Col­lars – nowe zie­lone zawody, inte­re­su­jąca ścieżka zawo­dowa” (godz. 15.30–16.30).

Strona targów

Międzynarodowe Targi Green Days 2023