ELLS Scientific Student Conference 2023

Euro­le­ague for Life Scien­ces (ELLS) to sieć wio­dą­cych uczelni współ­pra­cu­ją­cych ze sobą w zakre­sie zarzą­dza­nia zaso­bami natu­ral­nymi, nauk rol­ni­czych i leśnych, nauk przy­rod­ni­czych, medy­cyny wete­ry­na­ryj­nej, nauk o żyw­no­ści oraz nauk o śro­do­wi­sku. SGGW jest aktyw­nym człon­kiem ELLS od 2005 roku.

Celem ELLS oraz orga­ni­zo­wa­nych przez nią corocz­nych kon­fe­ren­cji jest wzmoc­nie­nie współ­pracy mię­dzy uczel­niami part­ner­skimi, zbli­że­nie stu­den­tów i umoż­li­wie­nie im pracy w kon­tek­ście mię­dzynarodowym, ale także roz­wi­ja­nie moż­li­wo­ści współ­pracy nauko­wej.

W tym roku kon­fe­ren­cja ELLS odbę­dzie się na Uni­wer­sy­te­cie Hohen­heim w Stut­t­gar­cie, 17 i 18 listo­pada.

Strona Konferencji

ELLS Scientific Student Conference 2023