Praca: Specjalista/Kierownik ds. produkcji ogrodniczej

Miejsce pracy: Zaborze koło Oświęcimia, Plantpol Sp. z o.o.

Poszukujemy docelowo pracownika na stanowisko Kierownik Produkcji Ogrodniczej, któremu powierzymy produkcję wybranych
kultur roślinnych po zdobyciu 1-2 letniego doświadczenia.

Opis stanowiska:
• zajmowanie się problematyką produkcji roślin, bylin lub krzewów
• udział w procesie produkcyjnym firmy
• udział w opracowywaniu planów produkcyjnych
• możliwość samodzielnego prowadzenia upraw i wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych oraz organizacyjnych

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem – średnie lub wyższe (studenci V roku mile widziani)
• dyspozycyjność
• otwartość na nowe wyzwania i chęć do pracy
• umiejętność pracy zespołowej
• doświadczenie w branży ogrodniczej będzie dodatkowym atutem
• mile widziana znajomość języka angielskiego ze względu na współpracę międzynarodową

Oferujemy:
• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego i pogłębiania wiedzy
• umowę o pracę na pełny etat
• pracę w młodym, aktywnym zespole

Rekrutacja: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: kadry@plantpol.com.pl.
Kontakt telefoniczny: 502 714 379, (33) 87 07 346.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie
danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

Plantpol Sp. z o.o. z siedzibą w Zaborzu koło Oświęcimia to lider na polskim rynku w produkcji roślin ozdobnych.
Od początku lat 90. firma specjalizuje się w produkcji roślin balkonowych i rabatowych, gwiazdy betlejemskiej
(poinsecji), krzewów ozdobnych oraz bylin, traw i ziół.

plantpol.com.pl

figowiec
Data wydarzenia: 2021-08-11
Miejsce wydarzenia: Plantpol Sp. z o.o. Zaborze koło Oświęcimia