Praca: Główny Ogrodnik w Podlaskim Ogrodzie Botanicznym

Koryciny (pow. siemiatycki), podlaskie

umowa o pracę
pełny etat
specjalista (mid / regular), starszy specjalista (senior)
praca stacjonarna
praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Kierowanie zespołem pracowników ogrodu
Planowanie nasadzeń, siewu oraz prac pielęgnacyjnych w ogrodzie
Dbanie o odpowiednie warunki bytowania roślin
Aktualizowanie oraz tworzenie opisów, oznaczeń itp. na terenie ogrodu
Pielęgnacja terenu łącznie z jego renowacją i pieleniem
Nawożenie

Nasze wymagania

Podstawowa wiedza z zakresu ogrodnictwa oraz systematyki roślin
Wykształcenie wyższe kierunki ogrodnicze, rolnicze lub inne przyrodnicze
Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
Prawo jazdy kategorii B
Dyspozycyjność
Dobra organizacja pracy
Umiejętności kierowania zespołem
Chęć nauki i rozwoju

To oferujemy

Zatrudnienie w stabilnej firmie
Możliwość rozwoju zawodowego
Umowę o pracę
Istnieje możliwość zakwaterowania na terenie agroturystyki Ziołowy Zakątek
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

więcej na pracuj.pl

Podlaski Ogród Botaniczny
Data wydarzenia: 2023-01-09
Miejsce wydarzenia: Koryciny 73, Koryciny (pow. siemiatycki)