Złote Dyplomy

W naj­bliż­szą nie­dzielę 21 czerwca b. r. w budynku 35 o godz. 12.00 odbę­dzie się uro­czy­stość wrę­cze­nia przez Dzie­kana Wydziału Ogrod­ni­czego „Zło­tych Dyplo­mów” dla Absol­wen­tów, któ­rzy ukoń­czyli stu­dia na naszym Wydziale w roku 1970 i roku 1971.
Spo­tka­nie odbę­dzie się we foyer budynku 35 oraz sali 122 na pierw­szym pię­trze, po czym uczest­nicy uda­dzą się na obiad.

Budynek 35, Wydział Ogrodniczy