Złote Dyplomy
W najbliższą niedzielę 21 czerwca b. r. w budynku 35 o godz. 12.00 odbędzie się uroczystość wręczenia przez Dziekana Wydziału Ogrodniczego „Złotych Dyplomów” dla Absolwentów, którzy ukończyli studia na naszym Wydziale w roku 1970 i roku 1971.
Spotkanie odbędzie się we foyer budynku 35 oraz sali 122 na pierwszym piętrze, po czym uczestnicy udadzą się na obiad.