Reak­ty­wa­cja – Start w życie uczelni z Biblio­teką Główną SGGW!

15 paździer­nika 2024 r.
Biblio­teka Główna SGGW wej­ście A
Wydarzenie na FB

Jesteś na I roku? Chcesz poznać koła naukowe, ini­cja­tywy uczel­niane i dowie­dzieć się, jak w pełni korzy­stać z zaso­bów Biblio­teki? Zapra­szamy na Reak­ty­wa­cję – wyda­rze­nie, pod­czas któ­rego odkry­jesz wszyst­kie moż­li­wo­ści, jakie cze­kają na Cie­bie w naszej spo­łecz­no­ści aka­de­mic­kiej!

Poznasz dzia­łal­ność Samo­rządu Stu­den­tów SGGW oraz kół nauko­wych, w tym koło debat oks­fordz­kich, dowiesz się wię­cej o pro­jek­cie UNIgreen, a także odkry­jesz, co ofe­rują prze­strze­nie Biblio­teki – od miejsc do nauki, po strefy relaksu.

W ramach wyda­rze­nia może­cie szybko zali­czyć szko­le­nie biblio­teczne – wystar­czy 30 minut:
1 Pobierz kartę w szatni (wej­ście A)
2 Zbierz pie­czątki, odwie­dza­jąc 4 strefy w biblio­tece – poznasz zasady korzy­sta­nia z zaso­bów, wyszu­ki­wa­nia ksią­żek i wiele wię­cej.

To świetna oka­zja, by lepiej poznać życie na uczelni i uła­twić sobie naukę!

Nie prze­gap – dołącz do nas! – wydarzenie na FB

Wyda­rze­nie Samo­rządu Stu­den­tów SGGW i SGGW

Pani Dzie­kan Wydziału Ogrod­ni­czego
dr hab. inż. Ewa M. Zaraś, arch. kraj.
w imie­niu Samo­rządu Stu­den­tów SGGW zwraca się z prośbą o przy­chy­le­nie się do tej ini­cja­tywy i umoż­li­wie­nia stu­diu­ją­cym na I roku 15.10.2024 r. udziału w Reak­ty­wa­cji i wpro­wa­dze­nia Stu­diujących w prze­strzeń reali­za­cji tej akcji.

godziny dzie­kań­skie dla I roku:
– OMA 11.00–13.00
– OGRODNICTWO 12.00–14.00