Naj­lep­sze ogrod­nic­two jest tu!

Ogrod­nic­two w SGGW naj­lep­sze w ran­kingu kie­run­ków stu­diów Perspektywy 2023.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” opublikowała wyniki 24. edycji Rankingu Szkół Wyższych. Ranking obejmuje szkoły wyższe publiczne i niepubliczne, poza uczelniami artystycznymi, które posiadają uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zajęła I miejsce w kategorii Uczeni rolniczych. W Rankingu Kierunków Studiów, który jest częścią konkursu, sześć naszych kierunków otrzymało najwyższą lokatę. Na gali ogłoszenia wyników obecny był prof. dr hab. Jarosław Gołębiewski Prorektor ds. dydaktyki oraz Dziekani i Prodziekani zwycięskich kierunków: dr inż. Michał Orzechowski Prodziekan ds. dydaktyki kierunek Gospodarka przestrzenna, prof. dr hab. Dominika Guzek Dziekan Wydziału Żywienia Człowieka, dr hab. Irena Suwara, prof. SGGW Dziekan Wydziału Rolnictwa i Ekologii, dr hab. Marzena Wińska-Krysiak Dziekan Wydziału Ogrodnictwa, dr hab. Michał Skibniewski Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, dr hab. inż. Anna Baryła Prodziekan Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska.

Aplikuj na studia u nas!

Ranking kierunków studiów Perspektywy 2023
Data wydarzenia: 2023-06-29