ELLS Scien­ti­fic Stu­dent Con­fe­rence 2024

SGGW już od 2005 roku jest aktyw­nym człon­kiem Euro­le­ague for Life Scien­ces (ELLS). ELLS to sieć wio­dą­cych uczelni współ­pra­cu­ją­cych ze sobą w dzie­dzi­nie zarzą­dza­nia zaso­bami natu­ral­nymi, nauk rol­ni­czych i leśnych, nauk przy­rod­ni­czych, medy­cyny wete­ry­na­ryj­nej, nauk o żyw­no­ści oraz nauk o śro­do­wi­sku. Co roku w ramach sieci współ­pracy ELLS orga­ni­zo­wana jest kon­fe­ren­cja naukowa. W tym roku gospo­da­rzem tego wyda­rze­nia będzie Wage­nin­gen Uni­ver­sity & Rese­arch Cen­tre w Holan­dii, a zapla­no­wany ter­min to 22 i 23 listo­pada 2024.

ELLS Scien­ti­fic Stu­dent Con­fe­rence 2024

Celem ELLS oraz orga­ni­zo­wa­nych przez nią corocz­nych kon­fe­ren­cji jest wzmoc­nie­nie współ­pracy mię­dzy uczel­niami part­ner­skimi, zbli­że­nie stu­dentów i umoż­li­wie­nie im pracy w kon­tek­ście mię­dzynarodowym, ale także roz­wi­ja­nie moż­li­wo­ści współ­pracy nauko­wej.

ELLS Scientific Student Conference 2024
Data wydarzenia: 2024-11-22