Dzień otwarty SGGW

Aula Krysz­ta­łowa
Stary Kam­pus SGGW
ul. Nowo­ur­sy­now­ska 166

Zapra­szamy tego­rocz­nych matu­rzy­stów do odwie­dze­nia naszej Uczelni.
Sta­cjo­narny Dzień Otwarty to wyjąt­kowa oka­zja, aby poznać nasze kie­runki stu­diów, poroz­ma­wiać o per­spek­ty­wach zawo­do­wych oraz uzy­skać odpo­wie­dzi na pyta­nia doty­czące pro­cesu rekru­ta­cji.
Pod­czas wyda­rze­nia będzie można także zapy­tać o moż­li­wo­ści wyjaz­dów na sty­pen­dia zagra­niczne oraz prze­ko­nać się, jak wygląda życie stu­denc­kie na 72 hek­ta­rach naszego uni­kal­nego kam­pusu w sercu Ursy­nowa.

Miej­sce: Aula Krysz­ta­łowa
Stary Kam­pus SGGW
ul. Nowo­ur­sy­now­ska 166

par­ter: pre­zen­ta­cja Wydzia­łów, Biuro Spraw Stu­denc­kich (zasady rekru­ta­cji na I rok stu­diów), Biuro Współ­pracy Mię­dzy­na­ro­do­wej (sty­pen­dia zagra­niczne), Samo­rząd Stu­den­tów i orga­ni­za­cje stu­denc­kie, Strefa Rodzica (wspar­cie dziecka w poszu­ki­wa­nie jego drogi zawo­do­wej).

Infor­ma­cja dla osób z nie­peł­no­spraw­no­ściami:
Dla pojaz­dów osób z nie­peł­no­spraw­no­ścią lub osób posia­da­ją­cych utrud­nie­nia w poru­sza­niu się dostępny jest wjazd „A” przy ul. Nowo­ury­snow­skiej 166. Wjazd będzie każ­do­ra­zowo obsłu­gi­wany przez Straż­nika Aka­de­mic­kiego.

Dzień Otwarty SGGW 10 07 2024
Data wydarzenia: 2024-07-10
Miejsce wydarzenia: Aula Krysz­ta­łowa Stary Kam­pus SGGW ul. Nowo­ur­sy­now­ska 166