Szkolenie w zakresie ochrony roślin sadowniczych

Warsz­taty prak­tyczne kształ­cące kom­pe­ten­cje dla stu­den­tów i stu­den­tek Wydziału Ogrod­ni­czego oraz dla stu­den­tów i stu­den­tek innych wydzia­łów, działających w kołach nauko­wych na WO.

Warsz­taty reali­zo­wane są w ramach zada­nia 6 pro­jektu nr POWR. 03.05.00–00-z046/18.

ULOTKA

Zakres:

• – Och­rona roślin sadow­ni­czych przed szkod­ni­kami.
    – Och­rona roślin sadow­ni­czych przed cho­ro­bami.
    – Prze­pisy prawne w zakre­sie inte­gro­wa­nej pro­duk­cji roślin.
    – Pla­no­wa­nie i zakła­da­nie upraw sadow­ni­czych.
    – Spo­sób doku­men­to­wa­nia pro­wa­dzo­nych dzia­łań w upra­wach sadow­ni­czych zgod­nie z wyma­ga­niami inte­gro­wa­nej pro­duk­cji roślin. Kon­trola inte­gro­wa­nej pro­duk­cji roślin.
    – Bez­pie­czeń­stwo i higiena pracy.
    – Tech­nika wyko­ny­wa­nia zabie­gów ochrony roślin.
    – Pie­lę­gna­cja gleby. Nawo­że­nie upraw sadow­ni­czych.
    – Środki ochrony roślin, a ochrona śro­do­wi­ska.

Cel:

Pod­nie­sie­nie kom­pe­ten­cji stu­den­tów w zakre­sie m. in. zna­jo­mo­ści cho­rób i szkod­ni­ków roślin sadow­ni­czych oraz sto­so­wa­nia środ­ków ochrony roślin.

Czas trwa­nia i miej­sce szko­le­nia:

Szko­le­nie w for­mie zdal­nej obej­muje 12 godzin dydak­tycz­nych.

Ter­min reali­za­cji:

24–25 03 2023 r. w godzi­nach 09:00–14:00

Koor­dy­na­to­rem zada­nio­wym szko­le­nia jest: dr inż. Mar­cin Wit, Insty­tut Nauk Ogrod­ni­czych Kate­dra Och­rony Roślin, Zakład Fito­pa­to­lo­gii, ul. Nowo­ur­sy­now­ska 159, bud. 37, pok. P/52, 02-776 War­szawa tel. 22 593 20 34 e-mail: mar­ci­n_wi­t@sggw.edu.pl

Szko­le­nie reali­zo­wane jest w ramach Pro­jektu współ­fi­nan­so­wa­nego ze środ­ków Euro­pej­skiego Fun­du­szu Spo­łecz­nego w ramach Pro­gramu Ope­ra­cyj­nego Wie­dza Edu­ka­cja Rozwój 2014-2020. Oś III Szkol­nic­two wyż­sze dla gospo­darki i roz­woju, Dzia­ła­nie 3.5 Kom­plek­sowe pro­gramy szkół wyż­szych.

Aby wziąć udział w szko­le­niu należy dopeł­nić nie­zbęd­nych for­mal­no­ści tj.:

• – zapo­znać się z „regu­la­mi­nem naboru na szko­le­nia”;
  • pobrać i wypeł­nić „For­mu­larz danych oso­bo­wych” (załącz­nik 1);
  • – pobrać i wypeł­nić „Oświad­cze­nie o zapo­zna­niu się i akcep­ta­cji posta­no­wień regu­la­minu naboru” (załącz­nik 2);
  • – pobrać i wypeł­nić „Oświad­cze­nie uczest­nika pro­jektu POWER” (załącz­nik 3);
  • – zapo­znać się z zapi­sami „umowy udziału w pro­jek­cie”, wydru­ko­wać umowę w dwóch egzem­pla­rzach i pod­pi­sać (bez wpi­sy­wa­nia daty).

For­mu­larze ww. doku­men­tów dostępne są na stro­nie inter­ne­to­wej pro­jektu.

Doku­menty rekru­ta­cyjne należy dostar­czyć do Koor­dy­na­tora zada­nia na adres: Insty­tut Nauk Ogrod­ni­czych, Kate­dra Och­rony Roślin, Zakład Fito­pa­to­lo­gii, budy­nek nr 37, pokój nr P/52, w godzi­nach 8:00–15:30, tel. 22 593 20 34.
W przy­padku braku moż­li­wo­ści dostar­cze­nia doku­men­tów w ter­mi­nie wyzna­czo­nym powy­żej doku­menty rekru­ta­cyjne można zło­żyć w Biu­rze Pro­jek­tów Struk­tu­ral­nych i Trans­feru Tech­no­lo­gii ul. Nowo­ur­sy­now­ska 166, bud. 2, pok. 11, tel. 22 593 56 74, w godzi­nach 8:00–16.00 od ponie­działku do piątku.

Ter­min skła­da­nia doku­men­tów rekru­ta­cyj­nych upływa 13 03 2023 r.

Na pod­sta­wie zło­żo­nych doku­men­tów (wraz z załącz­nikami, które są nie­zbędne do udoku­men­to­wa­nia dodat­ko­wych aktyw­no­ści lub nie­peł­no­spraw­no­ści) zosta­nie przy­go­to­wana lista ran­kin­gowa osób zakwa­li­fi­ko­wa­nych na szko­le­nie.
Ewen­tu­alne pyta­nia pro­szę kie­ro­wać do Koor­dy­na­tora zada­nia: dr inż. Mar­cina Wita

Uwaga:

Liczba uczest­ni­ków zajęć jest ogra­ni­czona.
Pierw­szeń­stwo mają stu­denci, któ­rzy nie uczest­ni­czyli w pro­jek­cie POWER 2.

ULOTKA

Owocujące jabłonie odmiany Sawa
Data wydarzenia: 2023-03-24
Miejsce wydarzenia: Szkolenie w formie zdalnej